Darek: Instrumenty klawiszowe, manager, konferansjer To właśnie jego „halo, halo” usłyszycie dzwoniąc na nasz numer. Specjalizuje się w dopinaniu wszystkiego na ostatni guzik.

Daria: wokal, ozdoba zespołu. Swoim głosem zdobywa uznanie nawet najbardziej wymagającej publiczności. Odnajduje się w bardzo szerokim repertuarze wokalnym.
Ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia gry na flecie poprzecznym.

Adam –  instrumenty perkusyjne, wokal – Serce zespołu, nadające tempo i wyznaczające rytm każdej piosence. Swoje umiejętności świetnie wykorzystuje w utworach tanecznych, wprowadzając mocne i liryczne partie perkusyjne.

Mariusz – gitara basowa – Doświadczony basista odnajdujący się w różnych stylach muzycznych. Jego ulubiony klimat to polska muzyka rozrywkowa. Podczas występów pokazuje się z jak najlepszej strony zaskakując wszystkich swoimi umiejętnościami. Niskie tony to jego specjalność.

Włodek – gitara elektryczna, wokal prowadzący . świetny wokalista obdarzony oryginalną barwą głosu z lekką nutką wibratto. Posłuchajcie, a przekonacie się sami. Doskonale radzi sobie z każdym repertuarem, co zawdzięcza wieloletniej praktyce na scenie muzycznej.

Marcin – instrumenty klawiszowe, wokal. Osoba z wieloletnim doświadczeniem w oprawie muzycznej wesel i imprez okolicznościowych. W zespole wprowadza pogodę ducha i niezwykłą kreatywność.